معرفی بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس

اگرچه امروزه بیش از ۱۰۰۰ افزونه برای طراحی فرم تماس معرفی شده،اما همچنان برخی از افزونه های وردپرس ،برای طراحی فرم تماس در سایت نسبت به سایرین برتری دارند.در این مقاله تصمیم گرفتیم ۳ افزونه از بهترین افزونه ای فرم تماس وردپرس رو معرفی کنیم.با ما همراه باشید.

افزونه های فرم تماس وردپرس

افزونه فرم تماسNinja Form

یکی از افزونه هایی که امکان ساخت رایگان و ساده فرم تماس رو در اختیار کاربران قرار میده این افزونست.یکی از مزایای این افزونه اینه که با توجه به این که به صورت کاملا رایگان عرضه شده،بنابراین می تونید در بی نهایت سایت اونو به کار ببرید.اگر چه نسخه های غیررایگان این افزونه هم ارائه شده

افزونه Contact Form 7

یکی از افزونه هایی که بارها و بارها از دایرکتوری وردپرس دانلود شده این افزونست.اگرچه این افزونه رایگانه و اغلب کاربران تمایل دارن از این افزونه برای فرم تماس استفاده کنن،اما راه اندازی و نصب این افزونه و بهره گیری از اون به شکل ایده آل برای افراد مبتدی کمی مشکل به نظر میاد.

افزونه فرم تماس Fast Secure Contact Form

این هم از افزونه های رایگان وردپرسه و همون طرو که از نام این افزونه مشخصه،برای ساخت فرم تماس امن تر و بهتر به کاربرده میشه.به این شکل که از ارسال فرم های اسپم جلوگیری می کنه و در امنیت سایت موثر خواهد بود.

از معایب این افزونه می تونیم به پیچیدگی و دشواری استفاده از اون برای افراد مبتدی اشاره کنیم.به علاوه با توجه به رایگان بودن اون،پشتیبانی محدودی داره.

موفق باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.